Шовковий шнурок зі срібними вставками ювелірний «Хранитель» Шовкова нитка - мотузка для хрестика
Новинка
–34%

2 950 ₴
1 940 ₴
- В наявності
- Код: ЗАР-З/661
+380 (97) 689-74-73
Головний менеджер Олена
- +380 (50) 851-46-80Менеджер Олександр
- +380 (96) 793-35-15Менеджер Ганна
- +380 (93) 140-58-10Менеджер Ганна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шовковий шнурок зі срібними вставками ювелірний, шовкова нитка - мотузка для хрестика,срыбло 925 проби
Шовковий шнурок зі срібними вставками ювелірний діаметр - 3 мм
Ювелірне шовкове кольє зі срібними вставками, яке стане стильним аксесуаром на шию. Чорний плетений шнурок із шовку має елегантний дизайн і надійну срібну застібку. Довжина кольє доступна для замовлення: 45/50/55/60/65 см.
Основні характеристики:
- Матеріал шнурка: чорний шовк.
- Вставки та застібка: виготовлені зі срібла 925 проби.
- Ширина шнурка: 3 мм.
- Загальна вага кольє: 3,87 грама, з яких 1,7 грама становить срібло.
Цей аксесуар поєднує в собі витонченість шовкової текстури з елегантністю срібних вставок, що робить його чудовим доповненням до будь-якого образу.
Якість. Вироби виготовлені в Україні та пройшли контроль Державної Пробірної Палати України та ОТК. Проба, пломба і бірка виробника присутні.
Обираючи Шовковий шнурок зі срібними вставками, шовкова нитка - мотузка для хрестика, срібло 925 пробы , ви обираєте вишуканість — приємних вам покупок в нашому інтернет магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Розмір | 45 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір металу | Білий |
- Ціна: 1 940 ₴






